on-line KVALIFIKĀCIJA PASAULES NACIONĀLO KOMANDU ČEMPIONĀTAM (23.-28.08.2021)

Vietnē RealBridge on-line formātā norisinājās Eiropas komandu kvalifikācija Pasaules Nacionālo komandu čempionātam. Latvija tika pārstāvēta OPEN, MIXED un SENIORS kategorijās.

OPEN kategorijā Latvijas komanda izcīnīja 28. vietu 31 Eiropas valstu konkurencē. MIXED kategorijā Lavijas komanda cīnījās ar 21 Eiropas valstu komandām un izcīnīja augsto 12. vietu. SENIORS kategorijā piedalījās 24 Eiropas valstu komandas un Latvijas komanda finišēja 22. vietā.

"OPEN" kategorijā Latviju pārstāvēja Andris SmilgājsJānis BethersUldis BethersUģis JansonsJurijs Balašovs un Jānis Bendiks.

Foto: no J. Bendika arhīva

"MIXED" kategorijā Latviju pārstāvēja Jeļena AlfejevaKārlis RubinsMaija RomanovskaMārtiņš Lorencs un Jānis Neimanis.

"SENIORS" kategorijā Latviju pārstāvēja: Bruno RubenisSergejs BirinsAlfrēds MaļinskisIvars IlziņšMāris PurgailisGundega Ozoliņa.

REZULTĀTI


on-line BALTIC CUP (17.-22.05.2021)

Latviju pārstāvēja divas komandas RTU (E. Lavendelis (c), I. Andersone, K. Rubins, M. Lorencs, J. Ilziņš, L. Lauks), kas tika līdz finālam un cīņā par trešo vietu piekāpās komandai POLAND MIXED, tādejādi finišējot 4. vietā, un komanda DAUGAVA (J. Neimanis (c), I. Rubenis, U. Jansons, A. Smilgājs, A. Ģērmanis, M. Karpovs), kas izcīnīja 3. vietu Consolation Swiss.

REZULTĀTI


on-line TONČI RADELJA MEMORIAL

InterCity līga ir komandu turnīrs vietnē BridgeBase Online (BBO), ko nodibināja Tonči Radelja un kopš 2003. gada tas tiek spēlēts divas reizes gadā. Katra komanda var pārstāvēt savu pilsētu vai ciemu. Komandu turnīrs notiek divos posmos: kvalifikācijas turnīrs un tam seko izslēgšanas turnīrs (knock-outi). Pavasara sesisiju uzsāka 90 komandas, kur piedalījās arī divas komandas no Latvijas: SIGULDA (komandas kapteinis K. Rubins) un RĪGA (komandas kapteinis J. Antonov). Abas komandas kvalificējās knock-outiem, bet ceturdaļfinālā nācās atzīt pretinieku pārākumu, tādejādi komanda SIGULDA finišēja augstajā 5. vietā un komanda RĪGA - 7. vietā.

REZULTĀTI


on-line NORDIC FRIENDSHIP LEAGUE

Ziemeļu Sadraudzības Līga jeb Nordic Frienship League (NFL) ir komandu turnīrs, kur cīņu par kausu pagājušā gada oktobrī uzsāka 30 komandas no Skandināvijas un Baltijas valstīm. Spēles norisinājās on-line formātā vietnē Bridge Base Online. Finālā ar divu impu (IMP) pārsvaru uzvaru izcīnīja komanda BK SIGULDA! Komandas sastāvs: K. Rubins, J. Alfejeva, A. Voronov, D. Prokhorov, B. Rubenis, M. Karpov.

REZULTĀTI


on-line WBT CHALLENGER CUP (19.-23.04.2021)

Aprīļa Kausā piedalījās divas komandas no Latvijas: "DAUGAVA" (U. Jansons, I. Rubenis, A. Ģermanis, A. Smilgājs, J. Neimanis, M. Karpov) un komanda "MĀRUPE" (J. Antonov, Y. Khyuppenen, J. Balašovs, U. Bethers, J. Bethers, J. Bendiks). 18 komandu konkurencē komanda "MĀRUPE" izcīnīja 15. vietu un komanda "DAUGAVA" finālā ieguva augsto 2. vietu!

REZULTĀTI


on-line OCBL OPEN LEAGUE (29.03.-25.03.2021)

Piedalījās komanda BALTIC EXPRESS (J. Alfejeva, B. Rubenis, S. Birins, U. Jansons, V. Vahe, M. Karpov, Y. Chumak) un 34 komandu konkurencē finišēja 20. vietā.

REZULTĀTI


on-line OCBL APRIL CUP (5.-9.04.2021)

OCBL April Cup B grupā startēja komanda no Latvijas - BALTIC EXPRESS (B. Rubenis, J. Alfejeva, U. Jansons, S. Birins, I. Rubenis, J. Neimanis, M. Karpov, V. Vahe, Y. Chumak).

REZULTĀTI


on-line WBT CHALANGERS CUP (8.-12.03.2021)

WBT Challengers Cup startēja komanda BALTIC EXPRESS (J. Alfejeva, B. Rubenis, S. Birins, M. Karpov, Y. Chumak, K. Koistinen), kas kvalifikācijā izcīnīja augsto 11. vietu.


on-line OCBL SUPER CUP (2.-9.03.2021)

OCBL Super Cup piedalījās arī divas komandas no Latvijas - DAUGAVA (J. Neimanis, I. Rubenis, U. Jansons, A. Ģērmanis, A. Smilgājs, M. Romanovska, M. Lorencs), kas kvalificējās B pusfinālam un komanda MĀRUPE (J. Antonovs, Y. Khyuppenen, J. Balašovs, U. Bethers, J. Bethers, J. Bendiks, B. Rubenis), kas kvalificējās A pusfinālam. Ļoti stiprā komandu konkurencē nevienai no komandām neizdevās kvalificēties tālāk ceturdaļfināliem.


on-line OCBL FEBRUARY OPEN TEAMS (15.-19.02.2021)

B grupā startēja komanda DAUGAVA (Bruno Rubenis, Uģis Jansons, Jānis Neimanis, Ivars Rubenis). Izcīnot četras uzvaras septiņā spēlēs, diemžēl neizdevās kvalificēties tālākai spēlei.

TURNĪRA MĀJAS LAPA | REZULTĀTI

 


on-line WORLD BRIDGE TOUR CHALLENGER CUP (08.-12.02.2021)

Februāra turnīrā piedalījās komanda MĀRUPE (J. Antonov, Y. Khyuppenen, J. Balašovs, U. Bethers, J. Bethers, J. Bendiks). Komandā ļoti veiksmīgi startēja atlasē un kvalificējās pusfinālam, kurā pārliecinoši uzvarēja komandu no Norvēģijas NORWEGIAN TROLLS un kvalificējās finālam. Finālā vēl pārliecinošāka uzvara pār citu Norvēģijaskomandu KINDS un rezultā pelnīta godalgotā 1. vieta!

TURNĪRA MĀJAS LAPA | REZULTĀTI

 


on-line TRANSATLANTISKAIS SENIORU KAUSS (18.01-07.02.2021)

Piemiņas turnīrā par godu Julian Klukowski piedalījās Latvijas Senioru izlase: Bruno Rubenis, Sergejs Birins, Ivars Ilziņš, Alfrēds maļinskis, Vladimirs Gonca, Māris Purgailis, Gundega Ozoliņa un Andrejs Milgrāvis.

TURNĪRA MĀJAS LAPA | REZULTĀTI

 


on-line OCBL JANUARY CUP (04.-08.01.2021)

Kvalifikācijā piedalījās 32 komandas. Latviju pārstāvēja komanda MĀRUPE (J. Antonovs, Y. Khyuppenen, J. Balašovs, U. Bethers, J. Bethers, J. Bendiks), kas izcīnīja 23. vietu.

TURNĪRA MĀJAS LAPA | REZULTĀTI

on-line PASAULES UNIVERSITĀŠU ČEMPIONĀTS BRIDŽĀ (26.-30.10.2020)

26. komandu konkurencē Latvijas komanda izcīnija 17. vietu. Latvijas komandu pārstāvēja Mārtiņš Balodis, Elizaveta Gavrilova, Rūdolfs Barons, Pauls Ozoliņš, Toms Straume un Toms Jansons.

REZULTĀTI

1. PASAULES JAUKTO KOMANDU ČEMPIONĀTS (14.-28.09.2019, Vuhaņā, Ķīnā)

Latvijas izlase (K. Rubins, M. Romanovska, J. Alfejeva, J. Bethers) 24 valstu konkurencē kvalificējās ceturtdaļfinālam starp 8 spēcīgākajām pasaules komandām, kur mērojās spēkiem ar kvalifikācijas uzvarētājiem - Anglijas izlasi un piekāpās ar rezultātu 173 : 185.

 

Turnīra mājas lapa

Kvalifikācijas rezultāti

Ceturtdaļfināla rezultāti

Visi rezultāti.


XLVII GRAND PRIX of Warsaw (23.08.-01.09.2019, Varšavā, Polijā)

Komanda "ALF", kuras sastāvā bija starptautiskais meistars Kārlis Rubins un Lielmeistars Jeļena Alfejeva izcīnīja uzvaru komandu turnīrā:

Turnīra mājas lapa.

Rezultāti.


26. EIROPAS JUNIORU KOMANDU ČEMPIONĀTS (4.-11.07.2019, Oslo, Norvēģijā)

Latviju pārstāvēja 2 komandas. U26 kategorijā:  Jānis Arvīds Ilziņš, Mārtiņš Balodis, Martin Maasik, Karl Markus Pruul, kapteinis Ilze Miķelsone, treneris Kārlis Rubins. 23 komandu konkurencē tika sasntiegta 15. vieta.

U26 rezultāti.

U16 kategorijā: Rainers Kreitāls, Sandra Elvīra BrokaPauls Olafs Straume, Olivers Ligers, kapteinis Kārlis Rubins, treneris Diāna Kampara. 18 komandu konkurencē tika sasniegta 15. vieta.

U16 rezultāti.

 


9. ATKLĀTAIS EIROPAS ČEMPIONĀTS (15.-29.06.2019, Stambulā, Turcijā)

Latviju pārstāvēja 9 dalībnieki: K. Rubins, J. Alfejeva, M. Romanovska, N. Vekša, A. Ilziņa, I. Andersone, D. Rostoka, D. Kampara, E. Gavrilova.

No 22.06-23.06.2019 norisinājās sieviešu komandu kvalifikācija, kurā piedalījās 26 komandas, no kurām ceturdaļfinālam kvalificējās labākas 8 komandas. Latvijas sieviešu komanda ieguva 24. vietu.

(no kreisās: E. Gavrilova, D. Kampara, I. Andersone, D. Rostoka, A. Ilziņa, N. Vekša)

Pāru kvalifikācijā piedalījās starptautiskais meistars K. Rubins pārī ar lielmeistaru J. Alfejevu un starptautiskais meistars M. Romanovska pārī ar M. Krasnosselski, abi pāri kvalificējās B pusfinālam, kur ieguva attiecīgi 49. un 81 vietu no 157 pāriem.

Sieviešu pāru kvalifikācijā piedalījās D. Kampara un E. Gavrilova, kuras finišēja 40. vietā no 59 pāriem.

Rezultāti.

EBL mājas lapa.


53. STARPTAUTISKAIS IZRAĒLAS BRIDŽA FESTIVĀLS (31.05-06.06.2019, Telavivā, Izraēlā)

Komandu turnīrā, kurā piedalījās 81 komanda, augsto 5. vietu  ieguva komanda LATVIA (K. Rubins, J. Alfejeva, J. Neimanis, D. Kampara).

Rezultāti.

Turnīra mājas lapa.


XII BRIDGE FOREST TROPHY 2019 (17.-19.05.2019, Polijā)

Latviju pārstāvēja komanda BK Sigulda (K. Rubins, M. Lorencs, M. Tenn, O. Sirotin), kas sīvā cīņā finālā piekāpās komandai Bridge Scanner no Lietuvas (A. Arlovich, B. Gierulski, W. Olanski, J. Skrzypczak, E. Vainikonis).

Rezultāti.


52nd TALLINN BRIDGE FESTIVAL (2.-5.05.2019, Tallinā, Igaunijā)

Kārtējo reizi pārliecinošu sniegumu rāda mūsu starptautiskais meistars Kārlis Rubins pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu iegūstot 1. vietu 54 pāru konkurencē!

Rezultāti.

Turnīra mājas lapa.


GERMAN BRIDGE TROPHY 2019 (26.-28.04.2019, Berlīnē, Vācijā)

66 komandu konkurencē, komanda MĀRUPE (U. Bethers, J. Balašovs, J. Bethers, J.J. Bendiks) ieguva augsto 4. vietu:

Rezultāti.

Turnīra mājas lapa.


1. EIROPAS JAUKTO KOMANDU ČEMPIONĀTS (22.-28.02.2019, Lisabona, Portugālē)

30 komandu konkurencē izcīnītas sudraba godalgas!

Latvijas komandu pārstāvēja: starptautiskais meistars Kārlis Rubins pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu un starptautiskais meistars Maija Romanovska pārī ar starptautisko meistaru Mārtiņu Lorencu.

Rezultāti.

EBL mājas lapa.


REIKJAVĪKAS BRIDŽA FESTIVĀLS 2019 (31.01-03.02.2019, Reikjavīka, Islandē)

127 pāru konkurencē, starptautiskais meistars Kārlis Rubins pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu ieguva augsto 12. vietu!

Rezultāti.

Turnīra mājas lapa.


IGAUNIJAS ATKLĀTAIS PĀRU ČEMPIONĀTS (19.-20.01.2019, Tallina, Igaunijā)

Latviešu bridžistu triumfs!

1. vieta - Lielmeistaru pārim Jeļena Alfejeva - Bruno Rubenis!

Rezultāti.


TARTU GRAND PRIX 2019 (05.-06.01.2019, Tartu, Igaunijā)

Latvijas bridžistu triumfs!

1. vieta pāru turnīrā - 51 pāru konkurencē - starptautiskajam meistaram Kārlim Rubinam pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu.

Rezultāti.

1. vieta komandu turnīrā - 16 komandu konkurencē - komandai RIGAINVITES.LV (K. Rubins, J. Alfejeva, M. Romanovska, M. Lorencs).

Rezultāti.


 

 

Mazo Federāciju Kauss 2008 (25.-27.10.2018, Budapeštā, Ungārijā)

Latvijas komandas triumfs!

K. Rubins - J. Alfejeva - M. Romanovska - M. Lorencs

Rezultāti.


 34. atklātais Igaunijas pāru čempionāts (06.-07.10.2018, Pērnavā, Igaunijā)

Uzvaras laurus plūca K. Rubins - J. Alfejeva!

Rezultāti.

Turnīra mājas lapa.


XXII Starptautiskais Azoru bridža festivāls 2018 (06.-07.10.2018)

Komandu turnīrā augsto 2. vietu izcīnija - A. Imša - J. Ilziņš - M. Balodis - G. Garkāje

Pāru turnīrā, 37 pāru konkurencē, augstā 2. vieta pārim J. Ilziņš - A. Imša.

Rezultāti.

Turnīra mājas lapa.


14. Eiropas jauniešu čempionāts bridžā (11.-18.07.2018, Opātijā, Horvātijā)

Labākais sasniegums U26 kategorijā 11. vieta pārim J. Ilziņš - M. Maasik

Latvija tika pārstāvēta:

U26 kategorijā: R. Barons - D. Kampara

Jaukto pāru kategorijā: T. Straume - E. Gavrilova

U21 kategorijā: T. Straume - E. Gavrilova; R. Jaunskalže - P. Ozoliņš; A. Priedītis - E. Suss

U13 un U16 kategorijās: O.P. Straume - O. Liģers

Rezultāti.


54. Eiropas komandu čempionāts bridžā (06.-16.06.2018, Ostendē, Beļģijā)

Starp 33 komandām Latvija ieņēma 19. vietu. Latviju pārstāvēja komanda: A. Ģērmanis - U. Jansons - M. Lorencs - J. Neimanis - I. Rubenis - K. Rubins.

Rezultāti.


XI BRIDGE FOREST TROPHY 2018 (Polijā)

Finālā zaudējums ar rezultātu 68.1 : 69. Latviju pārstāvēja komanda BK Sigulda (K. Rubins - M. Lorencs - O. Sirotin - M. Tenn)

Rezultāti.

Vairāk par turnīru BK Sigulda mājas lapā.

26. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (08.-15.07.2017, Somarin, Slovākijā)

U26 kategorijā Latviju pārstāvēja: M. Balodis, V. Iļdeikins, J. Ilziņš, N. Pelsis, G. Priedītis, kapteiņi: K. Rubins, M. Lorencs.

Tika sasniegta 14. vieta.

Sieviešu komandu kategorijā Latviju pārstāvēja: E. Gavrilova, D. Kampara, S, Salmina, K. Skurule, kapteiņi: K. Rubins, I. Miķelsone

Tika sasniegta 10. vieta.

 

Turnīra mājas lapa.


BALTIC CUP 2017 (Igaunijā)

LATVIJA IZCĪNA CEĻOJOŠO KAUSU!

U26 kategorijā uzvaru izcīnīja komanda OPEN (J. Ilziņš, N. Pelsis, V. Iļdeikins, M. Balodis, G. Priedītis):

U26 kategorijā 3. vieta komandai LADIES (D. Kampara, S. Salmina, E. Gavrilova, K. Skurule):

Sieviešu pāru kategorijā 1. vieta – A. Ilziņa – Z. Stāmere:

Sieviešu pāru kategorijā 3. vieta - E. Ērmane - L. Bikulciene (Lietuva):

 

Turnīra mājas lapa.


 

1 lapa no 5