Sasniegumi 2021. gadā

on-line KVALIFIKĀCIJA PASAULES NACIONĀLO KOMANDU ČEMPIONĀTAM (23.-28.08.2021)

Vietnē RealBridge on-line formātā norisinājās Eiropas komandu kvalifikācija Pasaules Nacionālo komandu čempionātam. Latvija tika pārstāvēta OPEN, MIXED un SENIORS kategorijās.

OPEN kategorijā Latvijas komanda izcīnīja 28. vietu 31 Eiropas valstu konkurencē. MIXED kategorijā Lavijas komanda cīnījās ar 21 Eiropas valstu komandām un izcīnīja augsto 12. vietu. SENIORS kategorijā piedalījās 24 Eiropas valstu komandas un Latvijas komanda finišēja 22. vietā.

"OPEN" kategorijā Latviju pārstāvēja Andris SmilgājsJānis BethersUldis BethersUģis JansonsJurijs Balašovs un Jānis Bendiks.

"MIXED" kategorijā Latviju pārstāvēja Jeļena AlfejevaKārlis RubinsMaija RomanovskaMārtiņš Lorencs un Jānis Neimanis.

"SENIORS" kategorijā Latviju pārstāvēja: Bruno RubenisSergejs BirinsAlfrēds MaļinskisIvars IlziņšMāris PurgailisGundega Ozoliņa.

REZULTĀTI

on-line BALTIC CUP (17.-22.05.2021)

Latviju pārstāvēja divas komandas RTU (E. Lavendelis (c), I. Andersone, K. Rubins, M. Lorencs, J. Ilziņš, L. Lauks), kas tika līdz finālam un cīņā par trešo vietu piekāpās komandai POLAND MIXED, tādejādi finišējot 4. vietā, un komanda DAUGAVA (J. Neimanis (c), I. Rubenis, U. Jansons, A. Smilgājs, A. Ģērmanis, M. Karpovs), kas izcīnīja 3. vietu Consolation Swiss.

REZULTĀTI

on-line TONČI RADELJA MEMORIAL

InterCity līga ir komandu turnīrs vietnē BridgeBase Online (BBO), ko nodibināja Tonči Radelja un kopš 2003. gada tas tiek spēlēts divas reizes gadā. Katra komanda var pārstāvēt savu pilsētu vai ciemu. Komandu turnīrs notiek divos posmos: kvalifikācijas turnīrs un tam seko izslēgšanas turnīrs (knock-outi). Pavasara sesisiju uzsāka 90 komandas, kur piedalījās arī divas komandas no Latvijas: SIGULDA (komandas kapteinis K. Rubins) un RĪGA (komandas kapteinis J. Antonov). Abas komandas kvalificējās knock-outiem, bet ceturdaļfinālā nācās atzīt pretinieku pārākumu, tādejādi komanda SIGULDA finišēja augstajā 5. vietā un komanda RĪGA - 7. vietā.

REZULTĀTI

on-line NORDIC FRIENDSHIP LEAGUE

Ziemeļu Sadraudzības Līga jeb Nordic Frienship League (NFL) ir komandu turnīrs, kur cīņu par kausu pagājušā gada oktobrī uzsāka 30 komandas no Skandināvijas un Baltijas valstīm. Spēles norisinājās on-line formātā vietnē Bridge Base Online. Finālā ar divu impu (IMP) pārsvaru uzvaru izcīnīja komanda BK SIGULDA! Komandas sastāvs: K. Rubins, J. Alfejeva, A. Voronov, D. Prokhorov, B. Rubenis, M. Karpov.

REZULTĀTI

on-line WBT CHALLENGER CUP (19.-23.04.2021)

Aprīļa Kausā piedalījās divas komandas no Latvijas: "DAUGAVA" (U. Jansons, I. Rubenis, A. Ģermanis, A. Smilgājs, J. Neimanis, M. Karpov) un komanda "MĀRUPE" (J. Antonov, Y. Khyuppenen, J. Balašovs, U. Bethers, J. Bethers, J. Bendiks). 18 komandu konkurencē komanda "MĀRUPE" izcīnīja 15. vietu un komanda "DAUGAVA" finālā ieguva augsto 2. vietu!

REZULTĀTI

on-line OCBL OPEN LEAGUE (29.03.-25.03.2021)

Piedalījās komanda BALTIC EXPRESS (J. Alfejeva, B. Rubenis, S. Birins, U. Jansons, V. Vahe, M. Karpov, Y. Chumak) un 34 komandu konkurencē finišēja 20. vietā.

REZULTĀTI

on-line OCBL APRIL CUP (5.-9.04.2021)

OCBL April Cup B grupā startēja komanda no Latvijas - BALTIC EXPRESS (B. Rubenis, J. Alfejeva, U. Jansons, S. Birins, I. Rubenis, J. Neimanis, M. Karpov, V. Vahe, Y. Chumak).

REZULTĀTI

on-line WBT CHALANGERS CUP (8.-12.03.2021)

WBT Challengers Cup startēja komanda BALTIC EXPRESS (J. Alfejeva, B. Rubenis, S. Birins, M. Karpov, Y. Chumak, K. Koistinen), kas kvalifikācijā izcīnīja augsto 11. vietu.

on-line OCBL SUPER CUP (2.-9.03.2021)

OCBL Super Cup piedalījās arī divas komandas no Latvijas - DAUGAVA (J. Neimanis, I. Rubenis, U. Jansons, A. Ģērmanis, A. Smilgājs, M. Romanovska, M. Lorencs), kas kvalificējās B pusfinālam un komanda MĀRUPE (J. Antonovs, Y. Khyuppenen, J. Balašovs, U. Bethers, J. Bethers, J. Bendiks, B. Rubenis), kas kvalificējās A pusfinālam. Ļoti stiprā komandu konkurencē nevienai no komandām neizdevās kvalificēties tālāk ceturdaļfināliem.

on-line OCBL FEBRUARY OPEN TEAMS (15.-19.02.2021)

B grupā startēja komanda DAUGAVA (Bruno Rubenis, Uģis Jansons, Jānis Neimanis, Ivars Rubenis). Izcīnot četras uzvaras septiņā spēlēs, diemžēl neizdevās kvalificēties tālākai spēlei.

TURNĪRA MĀJAS LAPA | REZULTĀTI

on-line WORLD BRIDGE TOUR CHALLENGER CUP (08.-12.02.2021)

Februāra turnīrā piedalījās komanda MĀRUPE (J. Antonov, Y. Khyuppenen, J. Balašovs, U. Bethers, J. Bethers, J. Bendiks). Komandā ļoti veiksmīgi startēja atlasē un kvalificējās pusfinālam, kurā pārliecinoši uzvarēja komandu no Norvēģijas NORWEGIAN TROLLS un kvalificējās finālam. Finālā vēl pārliecinošāka uzvara pār citu Norvēģijaskomandu KINDS un rezultā pelnīta godalgotā 1. vieta!

on-line TRANSATLANTISKAIS SENIORU KAUSS (18.01-07.02.2021)

Piemiņas turnīrā par godu Julian Klukowski piedalījās Latvijas Senioru izlase: Bruno Rubenis, Sergejs Birins, Ivars Ilziņš, Alfrēds maļinskis, Vladimirs Gonca, Māris Purgailis, Gundega Ozoliņa un Andrejs Milgrāvis.

on-line OCBL JANUARY CUP (04.-08.01.2021)

Kvalifikācijā piedalījās 32 komandas. Latviju pārstāvēja komanda MĀRUPE (J. Antonovs, Y. Khyuppenen, J. Balašovs, U. Bethers, J. Bethers, J. Bendiks), kas izcīnīja 23. vietu.